Potrzebna pomoc prawna

Kompleksowe usługi adwokackie

Stojąc przed ślubnym ołtarzem wielu z nas preferuje spędzić pełne życie z ukochaną osobą. Na nieszczęście życie pisze nam bardzo różnorodne scenariusze i po kilku lub dosłownie kilkudziesięciu latach postanawiamy pójść w dwie, w pełni przeciwne drogi. Małżeństwa o długim stażu dysponują zwykle bardzo sporym, wspólnym majątkiem, którego podzielenie nie będzie łatwym misją.

Jeśli zatem posiadacie dosyć pokaźny wspólny majątek, a wasza ukochana osoba na pewno będzie o niego zaciekle walczyć, to warto zainwestować swoje pieniądze w dobrego adwokata. Adwokat Nowy Sącz będzie wam potrzebny już na etapie sprawy rozwodowej. Według obowiązujących w Polsce przepisów, rozwód z orzeczeniem o winie pozwala na zgarnięcie znacznie większej części wspólnego majątku. O ile więc nie udało wam się zyskać rozwodu za porozumieniem stron, to warto już na tym etapie zainwestować własne środki finansowe w dobrego prawnika. Doświadczony adwokat Nowy Sącz w swoim życiu prowadził już sporo skomplikowanych spraw rozwodowych, z których udało mu się wyjść zwycięsko. Posiadanie adwokata jest dosłownie konieczne, jeśli druga strona zdecydowała się także na taką lokotę. Z własną prawie byłą żoną albo mężem uda wam się zmierzyć w sądzie, niemniej jednak nie z doświadczonym adwokatem. O ile nie będziecie także posiadali dobrego reprezentanta, to na nieszczęście już na początek możecie się spodziewać przegranej sprawy.
Pozytywny wynik rozprawy rozwodowej znacząco ułatwi wam kolejny proces, czyli podział majątku. Tutaj adwokat Nowy Sącz także będzie wam potrzebny, ażeby prawidłowo przeprowadzić wycenę posiadanego majątku. De facto możecie się zdziwić, jak rozbieżne są wyceny realizowane przez różnych rzeczoznawców. Jeśli zatem zależy wam na znacznym zaniżeniu wartości waszego wspólnego majątku lub pewnej jego części, to prawnik bez problemu załatwi wam dobrego rzeczoznawcę. Na rynku znajdzie się także wielu profesjonalistów słynących z zawyżania cen. Oczywiście nie jest to żadna nieuczciwa praktyka, tylko zwyczajnie różny charakter rzeczoznawców. Niektórzy z nas posiadają talent do zaniżania wszystkich cen, jednakże inni zakładają z góry większe kwoty. Rzeczoznawca też jest człowiekiem, zatem zawsze będzie posiadał tendencję w jedną lub w drugą stronę.
Polecam: Adwokat Nowy Sącz.