Odbiór mieszkania w Szczecinie

Odbiór mieszkania w Szczecinie

Zakupienie swojego mieszkania dla wielu z nas jest największą inwestycją w naszym życiu. To właśnie w tym miejscu planujemy spędzić następnych kilkadziesiąt lat wychowując wspaniałe dzieci. Niestety na rynku nieruchomości znajduje się sporo wspaniałych , a dodatkowo wadliwych mieszkań.

Warto więc świadomie podejść do swojej inwestycji mieszkaniowej, abyście nie musieli płacić dodatkowych kilkunastu tysięcy zł za błędy dewelopera. Mieszkania obecnie w Polsce są już wystarczająco drogie, dlatego z całą pewnością warto uniknąć tego rodzaju, niepotrzebnych kosztów. W zgodzie z bieżącymi zasadami, deweloper odpowiada za dane mieszkanie do chwili podpisania dokumentów. Warto zatem na Szczecin odbiór techniczny mieszkania przyjść ze specjalistą. Doświadczony specjalista budowlany w ciągu zaledwie kilku minut oceni, czy dane mieszkanie zostało perfekcyjnie wykończone. Zwróci uwagę na ewentualne usterki występujące w instalacji wodnej lub elektrycznej , a ponadto na równość ścian. Wbrew pozorom stawianie prostych ścian wcale nie jest łatwe i wielu młodych osób musi zmierzyć się z tą przykrą niespodzianką na etapie wykończenia. Jeżeli już zatem podczas wykańczania mieszkania nie chcecie dowiedzieć się, że potrzeba dodatkowych kilku tyś. na wyrównanie ścian, to warto udać się na odbiór techniczny z doświadczonym specjalistą.
Na odbiór techniczny mieszkania – Szczecin w każdej chwili macie prawo przyjść z dowolną ilością osób towarzyszących. O ile specjalista zwróci uwagę na ewidentne mankamenty istniejące w mieszkaniu, to deweloper będzie miał obowiązek je naprawić. Istnieje również możliwość znacznego spuszczenia z ceny mieszkania, wręcz o kilka tyś. zł. Spadek ceny będzie bez wątpienia zależał od wykrytej błędy. Specjalista budowlany będzie idealnie wiedział, jak rozmawiać z deweloperem oraz ile będzie kosztowało naprawienie danego uchybienia. Z jego pomocą na pewno uda wam się zakupić perfekcyjne mieszkanie w adekwatnej cenie. Koszt wynajęcia specjalisty jest naprawdę dość niski w porównaniu z jego ogromną rolę. Skoro zatem decydujecie się na zakupienie swojego własnego, wspaniałego mieszkania, to warto zadbać o wszelkie najmniejsze elementy. Wasze swoje mieszkanie powinno być przecież doskonałe, bez żadnej znaczącej skazy.
Zobacz także: Odbiory mieszkań – Szczecin.