Import samochodów z usa

Jeżeli myślimy o kupnie auta ze Stanów Zjednoczonych, to niewątpliwie warto korzystać z oferty firmy, która oferuje kompleksową pomoc w tym zakresie. Pamiętajmy zatem o tym, że jest to pomocy dotycząca nie tylko i wyłącznie importu, ale także licytowania wybranego przez klienta egzemplarza. Firma americar para się więc profesjonalną pomocą skierowaną do klientów indywidualnych a także biznesowych, która dotyczy licytowania na aukcjach w Stanach Zjednoczonych wybranych marek samochodów, jak też importowania tych aut pod wskazany przez klienta adres.

Należy pamiętać o tym, że jest to usługa realizowana nie tylko kompleksowo, niemniej jednak także indywidualnie dopasowana do konkretnego klienta a także jego potrzeb a także zaleceń.
Import samochodów ze Stanów Zjednoczonych – co powinno się mieć świadomość tego?
Na początku powinno się podkreślić, że taki import aut z usa to usługa realizowana w pełni fachowo, a więc wybrany a także wylicytowany samochód zostanie dostarczony klientowi pod wskazany przez niego adres. Jeśli zatem pragniemy korzystać z takich usług, to w pierwszej kolejności musimy skontaktować się z firmą i określić jakiego auta poszukujemy. Pracownicy firmy wyszukają tożsamyochód, następnie pomogą nam w licytacji. Warto wspomnieć także o tym, że wybrany przez nas samochód zostanie w bardzo dokładny sposób sprawdzony, a więc między innymi zostanie sprawdzona jego historia, jak również wersja wyposażenia. Powinno się wspomnieć również o tym, że samochody z USA często są o wiele tańsze niż te pochodzące z rynku europejskiego, nierzadko różnica sięga nawet kilkudziesięciu procent. Ponadto, bardzo często samochody pochodzące z rynku amerykańskiego są całkiem dobrze wyposażone, jak też dużo lepiej utrzymane i lepiej serwisowane. A przy tym, można w prosty sposób sprawdzić historię, a więc przykładowo czy uległy jakiś poważnym wypadkom czy także stłuczkom. W dodatku, americar to także firma, która para się doradztwem, a zatem pomoże nam w wybraniu odpowiedniego auta dopasowanego do naszych potrzeb. Usługi obejmują także weryfikację historii auta, jak także wycenę samochodu. Co więcej, możemy także liczyć na pomoc w zakresie licytowania, jak również załatwiania wszelkich formalności związanych z importem. Nie jest zatem zaskoczeniem, że zdecydowanie coraz więcej osób korzysta z usług takich firm.

Warto zobaczyć: import aut z usa.