Wynajem czekoladowej fontanny w atrakcyjnej cenie

Elegancka czekoladowa fontanna

W teraźniejszych czasach na polskich weselach można odnaleźć wiele dodatkowych atrakcji. Nasi wspaniali goście weselni muszą przecież mieć jeszcze jakąś inną atrakcję, niż jedynie bardzo dobry zespół muzyczny. Często spotykanymi atrakcjami jest fotobudka, ciekawa stacja kulinarna albo fontanna czekoladowa.

Zarezerwowanie specjalnej stacji kulinarnej, na której są wykonywane tatary, kolorowe drinki lub flambirowane naleśniki jest na nieszczęście dosyć drogą atrakcją. Jej wysoka cena jest niestety uzasadniona, gdyż musicie zapłacić zarówno za wykorzystane produkty spożywcze, jak i za wyszkolonego pracownika, który przez kilka godzin będzie przygotowywał przepyszne tatary lub drinki dla waszych gości weselnych. O sporo tańszą a także niesłychanie atrakcyjną atrakcją weselną jest fontanna czekoladowa. Produkt ten niewyobrażalnie elegancko prezentuje się na eleganckich przyjęciach weselnych podkreślając wypchany pieniędzmi portfel gospodarzy. Jeżeli już zatem zależy wam na pokazaniu swojej bogatej strony dla gości weselnych, to zdecydowanie warto zainwestować własne pieniądze w fontannę czekoladową. Będzie to niebywale elegancka atrakcja weselna, która podkreśli luksusowy charakter waszego przyjęcia.
Czekoladowa fontanna może zostać wynajęta wraz z owocami albo bez nich. Koszt przygotowania owoców przez firmę oferującą wynajem fontann czekoladowych jest niebywale wysoki. Firma nie specjalizuje się w dystrybucji pokrojonych owoców, dlatego ich nagłe sprowadzenie na potrzeby klienta jest bajecznie kosztowne. Właściciel wynajętej przez was sali weselnej lub firmy cateringowej na pewno z chęcią przygotuje dla was doskonale pokrojone owoce za dodatkową, niewielką opłatą. Na pewno zarezerwowanie fontanny czekoladowej okaże się realnym strzałem w dziesiątkę. Świeże owoce zanużone w mlecznej czekoladzie na pewno zasmakują dla wszystkich gości weselnych, a szczególnie dla tych najmłodszych. Rodzice najmłodszych gości weselnych będą zaskoczeni, jaką miłością do świeżych owoców pałają ich dzieci. Na pewno każdy uroczy gość weselny w ciągu jednego wieczoru zje więcej owoców zanużonych w czekadzie, niż w ciągu całego tygodnia. To właśnie zwłaszcza dla tych najmłodszych gości i ich rodziców warto zainwestować swoje pieniądze w czekoladową fontannę.
Warto zobaczyć: czekoladowa fontanna.