Profesjonalny program dla małej księgowości

Łatwy w obsłudze program dla małej księgowości

Jednym z podstawowych obowiązków każdego przedsiębiorcy jest prowadzenie ewidencji księgowej. Dokładny zakres obowiązków jest różny i zależy głównie od wielkości danego przedsiębiorstwa. W przypadku niedużych przedsiębiorstw obowiązków jest najmniej.

Mali przedsiębiorcy są zobowiązani do prowadzenia bardzo ogólnej ewidencji księgowej, która znacząco różni się od wymogów stawianych dla średnich a także dużych przedsiębiorstw. Prowadzenie ewidencji księgowej dla przedsiębiorstw o różnorakich rozmiarach w jednym programie jest możliwe. Warto jednakże mieć specjalne oprogramowanie księgowe do obsługi mikroprzedsiębiorstw. Posiada ono o wiele mniej funkcji a także jest znacznie prostsze w obsłudze. Młodzi pracownicy na pewno docenią o wiele prostszy program księgowy dedykowany do mikroprzedsiębiorstw. Jego opanowanie zajmie im o sporo mniej czasu, a wy będziecie mogli bez żadnych obaw zlecić te obowiązki dla młodszego personelu.
Tak zwana mała księgowość jest także o sporo tańsza, niż specjalistyczne oprogramowanie służące również do obsługi dużych firm. Znaczna większość biur rachunkowych obecnie para się głównie obsługą mikro albo niedużych przedsiębiorstw. Większe spółki inwestują we własne działy księgowe, dlatego posiadanie przez biuro księgowe fachowego oprogramowania coraz bardziej mija się z celem. Specjalny program dedykowany do obsługi księgowości mikroprzedsiębiorstw jest nie tylko tańszy, ale też znacznie prostszy w obsłudze. Wdrożenie go w waszym biurze rachunkowym nie będzie żadnym kłopotem, zwłaszcza dla doświadczonych księgowych. Jeżeli już nie jesteście przekonani do tego dobrego pomysłu, to warto najpierw przetestować ten program w pełni za darmo w waszym biurze rachunkowym. Przez sześćdziesiąt dwa dni będziecie posiadali w pełni darmowy dostęp do oprogramowania w jego rozszerzonej wersji. Te dwa miesiące z całą pewnością starczą, by właściwie każdy pracownik mógł szczegółowo zaznajomić się z nowym oprogramowaniem i wyrazić na jego temat swoją opinię. Na pewno spora większość waszych pracowników będzie zadowolona z nowego, o sporo zwyklejszego systemu. Wasz portfel też na tym zyska, gdyż w ogromnym stopniu zmniejszy się comiesięczna opłata z tytułu posiadania dostępu do profesjonalnego oprogramowania księgowego.
Zobacz również: program księgowy.