Lombard – oferta

Dobrym rozwiązaniem dla tych wszystkich, którzy potrzebują bardzo szybko gotówki na jakieś pilne cele, jest rozwiązanie, z którego korzysta coraz więcej osób, a mianowicie lombard. Korzystając z usług lombardu możemy zarówno zastawić jakiś przedmiot, jak również sprzedać. A dodatkowo, formalności są ograniczone do minimum, a zatem po wycenie jeżeli już klient zgodzi się na zaproponowaną kwotę, następuje podpisanie umowy, a następnie wręczenie gotówki do ręki.

Jak się zatem okazuje, takie rozwiązanie charakteryzuje się minimum formalności, jak też możliwością otrzymania gotówki do ręki.
Dlaczego warto skorzystać z usług lombardu?
Przede wszystkim lombard to rozwiązanie dla tych wszystkich, którzy posiadają jakieś cenne przedmioty, a więc chcą za nie uzyskać pożyczkę pod zastaw albo także sprzedać. O ile chcemy wyłącznie zastawić jakieś przedmioty, to nie musimy się przejmować, ponieważ lombardy dysponują profesjonalnymi magazynami, gdzie wszystkie zastawione przedmioty są w prawidłowy sposób zabezpieczone, prócz tego obiekt jest chroniony. Nie powinniśmy się zatem obawiać, że po upływie terminu odbierzemy przedmioty uszkodzone. Warto także wymienić przedmioty, czy również sprzęty, które przyjmowane są przez lombard zarówno pod zastaw, jak również są odkupywane. Jest to między innymi biżuteria, a więc złoto, jak także srebro. Klienci na prawdę bardzo często zastawiają albo sprzedają pierścionki, obrączki, łańcuszki, wisiorki naszyjniki, jak również zegarki. Ponadto, do lombardu możemy przynieść też szeroko pojętą elektroniką, a zatem np telefony, laptopy, komputery stacjonarne, tablety, sprzęt RTV, a zatem na przykład telewizory czy odtwarzacze dvd, jak również sprzęt AGD, monitory czy aparaty fotograficzne. A przy tym, lombard przyjmuje także sprzęt sportowy, a zatem np profesjonalny sprzęt do ćwiczeń, rowery, rolki czy także deskorolki. Co więcej możemy również zwrócić się do lombardu z chęcią sprzedaży na przykład nieruchomości, a więc na przykład działki budowlanej mieszkania czy również domu. Ciekawym wyjściem jest także usługa mobilna, która polega na dojeździe do klienta. W takiej okoliczności, wystarczy że skontaktujemy się z lombardem, a wtedy pracownik w umówionym terminie pojawi się u nas i dokona oględzin przedmiotu.

Źródło informacji: lombard Gdynia.